LECO N-CHINEÁLTeicneolaíocht Cealla
Teicneolaíocht Cealla Leath-Ghearrtha SMBB
Cill Dé-aghaidheachTeicneolaíochtaí Modúil
Feidhmíocht Íseal-LID Frith-PID den Scoth
Níos lú Éifeachtaí Scáthaithe Spota Te
Aschur Cumhachta Níos Airde BOS & LCOE Níos Ísle
● Córas Cáilíochta ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Cáilíocht Chaighdeánach IEC61215/IEC61730
● Tástálacha Salainn/Ceo/Amóinia IEC61701/IEC62716
| Cealla Gréine | Mono-chineál N |
| Líon na gCealla | 108 (6x18) |
| Toisí | 1961 × 1134 × 33mm |
| Meáchan | 27.8kg |
| Gloine Tosaigh / Cúil | Gloine leath-theampaithe brataithe 2.0mm |
| Fráma | Cóimhiotal alúmanaim anóidithe (roghnach ard-ualaigh threisithe) |
| Bosca Comhcheangailte | Rátáilte Ip68 (3 dé-óid sheachbhóthar) |
| Cáblaí Aschuir | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Is féidir fad a shaincheapadh | |
| Nascóirí | Comhoiriúnach le Mc4 |
| Tástáil ualaigh mheicniúil | Tosaigh 5400Pa / Cúil 2400Pa |
| AICME CUMHACHTA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Uaschumhacht (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Voltas Ciorcaid Oscailte (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Sruth Gearrchiorcaid (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Voltas ag an uaschumhacht (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Uaschumhacht Reatha (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| ÉIFEACHTÚLACHT MODÚIL (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Radaíocht 1000W/m², teocht na cille 25ºC, AM1.5G
NMOT: Radaíocht 800W/m², teocht chomhthimpeallach 20ºC, luas gaoithe 1m/s, AM1.5G
| Gnóthachan Cúil | Paraiméadar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Uaschumhacht (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Uaschumhacht (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Uaschumhacht (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Coimeádán | 40'Ceanncheathrú |
| Píosaí in aghaidh an phailléid | 34 |
| Pailléid in aghaidh an choimeádáin | 24 |
| Píosaí in aghaidh an choimeádáin | 816 |
| Teocht an Mhodúil Oibriúcháin | -40℃ go +85℃ |
| Uasvoltas an Chórais | 1500 DC (IEC) |
| Uasráta Fiús Sraithe | 30A |
| Caoinfhulaingt Cumhachta | 0/+5W |
| Teocht Oibriúcháin Ainmniúil (NMOT) | 45±2℃ |
| Comhéifeacht Teochta Pmax | -0.29%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Voc | -0.25%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com