LECO N-CHINEÁLTeicneolaíocht Cealla
Teicneolaíocht Cealla Leath-Ghearrtha SMBB
Cill Dé-aghaidheachTeicneolaíochtaí Modúil
Feidhmíocht Íseal-LID Frith-PID den Scoth
Níos lú Éifeachtaí Scáthaithe Spota Te
Aschur Cumhachta Níos Airde BOS & LCOE Níos Ísle
● Córas Cáilíochta ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Cáilíocht Chaighdeánach IEC61215/IEC61730
● Tástálacha Salainn/Ceo/Amóinia IEC61701/IEC62716
| Cealla Gréine | Mono-chineál N |
| Líon na gCealla | 144 (6x24) |
| Toisí | 2278 × 1134 × 30mm |
| Meáchan | 31.5kg |
| Gloine Tosaigh / Cúil | Gloine leath-theampaithe brataithe 2.0mm |
| Fráma | Cóimhiotal alúmanaim anóidithe (roghnach ard-ualaigh threisithe) |
| Bosca Comhcheangailte | Rátáilte Ip68 (3 dé-óid sheachbhóthar) |
| Cáblaí Aschuir | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Is féidir fad a shaincheapadh | |
| Nascóirí | Comhoiriúnach le Mc4 |
| Tástáil ualaigh mheicniúil | Tosaigh 5400Pa / Cúil 2400Pa |
| AICME CUMHACHTA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Uaschumhacht (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Voltas Ciorcaid Oscailte (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Sruth Gearrchiorcaid (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Voltas ag an uaschumhacht (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Uaschumhacht Reatha (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| ÉIFEACHTÚLACHT MODÚIL (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Radaíocht 1000W/m², teocht na cille 25ºC, AM1.5G
NMOT: Radaíocht 800W/m², teocht chomhthimpeallach 20ºC, luas gaoithe 1m/s, AM1.5G
| Gnóthachan Cúil | Paraiméadar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Uaschumhacht (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Uaschumhacht (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Uaschumhacht (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Coimeádán | 20'GP | 40'Ceanncheathrú |
| Píosaí in aghaidh an phailléid | 36 | 36 |
| Pailléid in aghaidh an choimeádáin | 5 | 20 |
| Píosaí in aghaidh an choimeádáin | 180 | 720 |
| Teocht an Mhodúil Oibriúcháin | -40℃ go +85℃ |
| Uasvoltas an Chórais | 1500 DC (IEC) |
| Uasráta Fiús Sraithe | 30A |
| Caoinfhulaingt Cumhachta | 0/+5W |
| Teocht Oibriúcháin Ainmniúil (NMOT) | 45±2℃ |
| Comhéifeacht Teochta Pmax | -0.29%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Voc | -0.25%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com