| TIONSCADAL LEICTREACH | PARAIMÉADAIR | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Uasmhéid cumhachta | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Voltas oibriúcháin is fearr | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Sruth oibriúcháin is fearr | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Voltas ciorcaid oscailte | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Sruth gearrchiorcaid | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Raon teochta oibriúcháin an mhodúil | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Uasvoltas an chórais | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Uasmhéid reatha fiús | A | 25 | |||
| Raon caoinfhulaingt cumhachta | % | 0~+3% | |||
| *STC (Cás tástála caighdeánach): Radaíocht tosaigh 1000W/m², Teocht na cealla 25℃, Speictream AM1.5. | |||||
| Teocht oibriúcháin rátáilte na cille | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Comhéifeacht teochta cumhachta uasta | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Comhéifeacht teochta voltais chiorcaid oscailte | Guth | %/℃ | -0.24 |
| Comhéifeacht teochta reatha gearrchiorcaid | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Leibhéal sábháilteachta | Aicme II |
| Barántas táirge | 12 bliana d'ábhair agus teicneolaíocht táirgí |
| Barántas cumhachta | Aschur cumhachta líneach 25 bliain |
| *Is é 2% an maolú sa chéad bhliain. Ón mbliain dár gcionn, is lú ná 0.5% an meath bliantúil. Níl cumhacht an mhodúil níos lú ná 80% sa 25ú bliain. | |
| Cineál cealla | Ceall TOPCon 182 × 91mm |
| Socrú cealla | 144 píosa (12×12) |
| Méid an mhodúil | 2260x1219x2.7mm |
| Meáchan an mhodúil | 7.44kg |
| Bosca acomhal | Rátáil imfhálú IP68 |
| Cábla aschuir | 4mm², fad glan cábla 500mm. Is féidir fad an chábla a shaincheapadh |
| Cineál nascóra | Comhoiriúnacht MC4 |
| Fráma | N/B |
| Ualach statach tosaigh (brú sneachta) | 5400Pa |
| Ualach statach cúil (brú gaoithe) | 2400Pa |
| Iompar | Leoraí Ardáin 13m | Leoraí Ardáin 17.5m | Coimeádán 20'C | Coimeádán 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Méid | 13m | 17.5m | 20'C | 40°C |
| Pailléad | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Píosa/Pailléad | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Iomlán na bpíosaí | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Méid pacáistithe (Pailléad) | 2320*1110*1400mm | |||
| Uaschumhacht (W) | Éifeachtúlacht Chomhshó | Meáchan | Barántas Táirge | Barántas Cumhachta | Méideanna Modúl | Socrú Cealla |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 2260x1219x2.7mm | 144 píosa (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 2260x1110x2.7mm | 132 píosa (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 2260x1020x2.7mm | 120 píosa (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 2260x918x2.7mm | 108 píosa (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 2260x825x2.7mm | 96 píosa (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 2260x735x2.7mm | 84 píosa (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 2260x644x2.7mm | 72 phíosa (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 1545x425x2.7mm | 72 phíosa (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 1150x927x2.7mm | 54 píosa (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliana | 25 bliain | 1750x1150x2.7mm | 80 píosa (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com