LECO N-CHINEÁLTeicneolaíocht Cealla
Teicneolaíocht Cealla Leath-Ghearrtha SMBB
Cill Dé-aghaidheachTeicneolaíochtaí Modúil
Feidhmíocht Íseal-LID Frith-PID den Scoth
Níos lú Éifeachtaí Scáthaithe Spota Te
Aschur Cumhachta Níos Airde BOS & LCOE Níos Ísle
● Córas Cáilíochta ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Cáilíocht Chaighdeánach IEC61215/IEC61730
● Tástálacha Salainn/Ceo/Amóinia IEC61701/IEC62716
| Cealla Gréine | Mono-chineál N |
| Líon na gCealla | 120 (6x20) |
| Toisí | 2172 x 1303 x 35mm |
| Meáchan | 35.0kg |
| Gloine Tosaigh / Cúil | Gloine leath-theampaithe brataithe 2.0mm |
| Fráma | Cóimhiotal alúmanaim anóidithe (roghnach ard-ualaigh threisithe) |
| Bosca Comhcheangailte | Rátáilte Ip68 (3 dé-óid sheachbhóthar) |
| Cáblaí Aschuir | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Is féidir fad a shaincheapadh | |
| Nascóirí | Comhoiriúnach le Mc4 |
| Tástáil ualaigh mheicniúil | Tosaigh 5400Pa / Cúil 2400Pa |
| AICME CUMHACHTA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Uaschumhacht (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Voltas Ciorcaid Oscailte (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Sruth Gearrchiorcaid (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Voltas ag an uaschumhacht (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Uaschumhacht Reatha (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| ÉIFEACHTÚLACHT MODÚIL (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Radaíocht 1000W/m², teocht na cille 25ºC, AM1.5G
NMOT: Radaíocht 800W/m², teocht chomhthimpeallach 20ºC, luas gaoithe 1m/s, AM1.5G
| Gnóthachan Cúil | Paraiméadar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Uaschumhacht (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Uaschumhacht (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Uaschumhacht (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Coimeádán | 40'Ceanncheathrú |
| Píosaí in aghaidh an phailléid | 32 |
| Pailléid in aghaidh an choimeádáin | 18 |
| Píosaí in aghaidh an choimeádáin | 576 |
| Teocht an Mhodúil Oibriúcháin | -40℃ go +85℃ |
| Uasvoltas an Chórais | 1500 DC (IEC) |
| Uasráta Fiús Sraithe | 35A |
| Caoinfhulaingt Cumhachta | 0/+5W |
| Teocht Oibriúcháin Ainmniúil (NMOT) | 45±2℃ |
| Comhéifeacht Teochta Pmax | -0.30%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Voc | -0.24%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com