LECO N-CHINEÁLTeicneolaíocht Cealla
Teicneolaíocht Cealla Leath-Ghearrtha SMBB
Teicneolaíochtaí Modúl Cealla Dé-aghaidheacha
Feidhmíocht Íseal-LID Frith-PID den Scoth
Níos lú Éifeachtaí Scáthaithe Spota Te
Aschur Cumhachta Níos Airde BOS & LCOE Níos Ísle
● Córas Cáilíochta ISO9001:2015
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Cáilíocht Chaighdeánach IEC61215/IEC61730
● Tástálacha Salainn/Ceo/Amóinia IEC61701/IEC62716
| Cealla Gréine | Mono-chineál N |
| Líon na gCealla | 96 (6x16) |
| Toisí | 1762 × 1134 × 30mm |
| Meáchan | 24.0kg |
| Gloine Tosaigh | Gloine leath-theampaithe brataithe 2.0mm |
| Fráma | Cóimhiotal alúmanaim anóidithe (roghnach ard-ualaigh threisithe) |
| Bosca Comhcheangailte | Rátáilte Ip68 (3 dé-óid sheachbhóthar) |
| Cáblaí Aschuir | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Is féidir fad a shaincheapadh | |
| Nascóirí | Comhoiriúnach le Mc4 |
| Tástáil ualaigh mheicniúil | Tosaigh 5400Pa / Cúil 2400Pa |
| AICME CUMHACHTA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Uaschumhacht (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Voltas Ciorcaid Oscailte (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Sruth Gearrchiorcaid (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Voltas ag an uaschumhacht (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Uaschumhacht Reatha (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| ÉIFEACHTÚLACHT MODÚIL (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Radaíocht 1000W/m², teocht na cille 25°C, AM1.5G NMOT: Radaíocht 800W/m², teocht chomhthimpeallach 20°C, luas gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gnóthachan Cúil | Paraiméadar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Uaschumhacht (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Uaschumhacht (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Uaschumhacht (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Coimeádán | 40'Ceanncheathrú |
| Píosaí in aghaidh an phailléid | 36 |
| Pailléid in aghaidh an choimeádáin | 26 |
| Píosaí in aghaidh an choimeádáin | 936 |
| Teocht an Mhodúil Oibriúcháin | -40℃ go +85℃ |
| Uasvoltas an Chórais | 1500 DC (IEC) |
| Uasráta Fiús Sraithe | 30A |
| Caoinfhulaingt Cumhachta | 0/+5W |
| Teocht Oibriúcháin Ainmniúil (NMOT) | 45±2℃ |
| Comhéifeacht Teochta Pmax | -0.29%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Voc | -0.25%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com