LECO N-CHINEÁLTeicneolaíocht Cealla
Teicneolaíocht Cealla Leath-Ghearrtha SMBB
Cill Dé-aghaidheachTeicneolaíochtaí Modúil
Feidhmíocht Íseal-LID Frith-PID den Scoth
Níos lú Éifeachtaí Scáthaithe Spota Te
Aschur Cumhachta Níos Airde BOS & LCOE Níos Ísle
● Córas Cáilíochta ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Cáilíocht Chaighdeánach IEC61215/IEC61730
● Tástálacha Salainn/Ceo/Amóinia IEC61701/IEC62716
| Cealla Gréine | Mono-chineál N |
| Líon na gCealla | 132 (6x20) |
| Toisí | 2382 x 1134 x 33mm |
| Meáchan | 33.8kg |
| Gloine Tosaigh / Cúil | Gloine leath-theampaithe brataithe 2.0mm |
| Fráma | Cóimhiotal alúmanaim anóidithe (roghnach ard-ualaigh threisithe) |
| Bosca Comhcheangailte | Rátáilte Ip68 (3 dé-óid sheachbhóthar) |
| Cáblaí Aschuir | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Is féidir fad a shaincheapadh | |
| Nascóirí | Comhoiriúnach le Mc4 |
| Tástáil ualaigh mheicniúil | Tosaigh 5400Pa / Cúil 2400Pa |
| AICME CUMHACHTA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Uaschumhacht (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Voltas Ciorcaid Oscailte (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Sruth Gearrchiorcaid (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltas ag an uaschumhacht (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Uaschumhacht Reatha (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| ÉIFEACHTÚLACHT MODÚIL (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Radaíocht 1000W/m², teocht na cille 25°C, AM1.5G NMOT: Radaíocht 800W/m², teocht chomhthimpeallach 20°C, luas gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gnóthachan Cúil | Paraiméadar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Uaschumhacht (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Uaschumhacht (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Uaschumhacht (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Coimeádán | 40'Ceanncheathrú |
| Píosaí in aghaidh an phailléid | 34 |
| Pailléid in aghaidh an choimeádáin | 20 |
| Píosaí in aghaidh an choimeádáin | 680 |
| Teocht an Mhodúil Oibriúcháin | -40℃ go +85℃ |
| Uasvoltas an Chórais | 1500 DC (IEC) |
| Uasráta Fiús Sraithe | 30A |
| Caoinfhulaingt Cumhachta | 0/+5W |
| Teocht Oibriúcháin Ainmniúil (NMOT) | 45±2℃ |
| Comhéifeacht Teochta Pmax | -0.29%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Voc | -0.25%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com