LECO N-CHINEÁLTeicneolaíocht Cealla
Teicneolaíocht Cealla Leath-Ghearrtha SMBB
Cill Dé-aghaidheachTeicneolaíochtaí Modúil
Feidhmíocht Íseal-LID Frith-PID den Scoth
Níos lú Éifeachtaí Scáthaithe Spota Te
Aschur Cumhachta Níos Airde BOS & LCOE Níos Ísle
● Córas Cáilíochta ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Cáilíocht Chaighdeánach IEC61215/IEC61730
● Tástálacha Salainn/Ceo/Amóinia IEC61701/IEC62716
| Cealla Gréine | Mono-chineál N |
| Líon na gCealla | 156 (6x26) |
| Toisí | 2465 × 1134 × 33mm |
| Meáchan | 34.8kg |
| Gloine Tosaigh / Cúil | Gloine leath-theampaithe brataithe 2.0mm |
| Fráma | Cóimhiotal alúmanaim anóidithe (roghnach ard-ualaigh threisithe) |
| Bosca Comhcheangailte | Rátáilte Ip68 (3 dé-óid sheachbhóthar) |
| Cáblaí Aschuir | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Is féidir fad a shaincheapadh | |
| Nascóirí | Comhoiriúnach le Mc4 |
| Tástáil ualaigh mheicniúil | Tosaigh 5400Pa / Cúil 2400Pa |
| AICME CUMHACHTA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Uaschumhacht (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Voltas Ciorcaid Oscailte (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Sruth Gearrchiorcaid (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Voltas ag an uaschumhacht (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Uaschumhacht Reatha (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| ÉIFEACHTÚLACHT MODÚIL (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Radaíocht 1000W/m², teocht na cille 25°C, AM1.5G NMOT: Radaíocht 800W/m², teocht chomhthimpeallach 20°C, luas gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gnóthachan Cúil | Paraiméadar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Uaschumhacht (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Uaschumhacht (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Uaschumhacht (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Coimeádán | 40'Ceanncheathrú |
| Píosaí in aghaidh an phailléid | 34 |
| Pailléid in aghaidh an choimeádáin | 16 |
| Píosaí in aghaidh an choimeádáin | 544 |
| Teocht an Mhodúil Oibriúcháin | -40℃ go +85℃ |
| Uasvoltas an Chórais | 1500 DC (IEC) |
| Uasráta Fiús Sraithe | 30A |
| Caoinfhulaingt Cumhachta | 0/+5W |
| Teocht Oibriúcháin Ainmniúil (NMOT) | 45±2℃ |
| Comhéifeacht Teochta Pmax | -0.29%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Voc | -0.25%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com