LECO N-CHINEÁLTeicneolaíocht Cealla
Teicneolaíocht Cealla Leath-Ghearrtha SMBB
Cill Dé-aghaidheachTeicneolaíochtaí Modúil
Feidhmíocht Íseal-LID Frith-PID den Scoth
Níos lú Éifeachtaí Scáthaithe Spota Te
Aschur Cumhachta Níos Airde BOS & LCOE Níos Ísle
● Córas Cáilíochta ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Cáilíocht Chaighdeánach IEC61215/IEC61730
● Tástálacha Salainn/Ceo/Amóinia IEC61701/IEC62716
| Cealla Gréine | Mono-chineál N |
| Líon na gCealla | 132 (6x22) |
| Toisí | 2384 x 1303 x 35mm |
| Meáchan | 38.5kg |
| Gloine Tosaigh / Cúil | Gloine leath-theampaithe brataithe 2.0mm |
| Fráma | Cóimhiotal alúmanaim anóidithe (roghnach ard-ualaigh threisithe) |
| Bosca Comhcheangailte | Rátáilte Ip68 (3 dé-óid sheachbhóthar) |
| Cáblaí Aschuir | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Is féidir fad a shaincheapadh | |
| Nascóirí | Comhoiriúnach le Mc4 |
| Tástáil ualaigh mheicniúil | Tosaigh 5400Pa / Cúil 2400Pa |
| AICME CUMHACHTA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Uaschumhacht (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Voltas Ciorcaid Oscailte (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Sruth Gearrchiorcaid (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Voltas ag an uaschumhacht (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Uaschumhacht Reatha (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| ÉIFEACHTÚLACHT MODÚIL (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Radaíocht 1000W/m², teocht na cille 25°C, AM1.5G NMOT: Radaíocht 800W/m², teocht chomhthimpeallach 20°C, luas gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gnóthachan Cúil | Paraiméadar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Uaschumhacht (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Uaschumhacht (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Uaschumhacht (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Éifeachtúlacht Modúil STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Coimeádán | 40'Ceanncheathrú |
| Píosaí in aghaidh an phailléid | 32 |
| Pailléid in aghaidh an choimeádáin | 18 |
| Píosaí in aghaidh an choimeádáin | 576 |
| Teocht an Mhodúil Oibriúcháin | -40℃ go +85℃ |
| Uasvoltas an Chórais | 1500 DC (IEC) |
| Uasráta Fiús Sraithe | 35A |
| Caoinfhulaingt Cumhachta | 0/+5W |
| Teocht Oibriúcháin Ainmniúil (NMOT) | 45±2℃ |
| Comhéifeacht Teochta Pmax | -0.30%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Voc | -0.24%/℃ |
| Comhéifeacht Teochta Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Fón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Ríomhphost: gavin@alifesolar.com
Foirgneamh 36, Hongqiao Xinyuan, Dúiche Chongchuan, Cathair Nantong, an tSín
www.alifesolar.com